Nová série pivních etiket piva Tulák

Informace16. 06. 2022 - Informace
Českém sdružení klubů historie pivovarnictví, z. s. vydává jako každý rok novou sérii pivních etiket piva Tulák. I tentokráte se tak sbírky sběratelů pivních etiket mohou rozrůst o šestici nových etiket, které přinášejí další zaniklé pivovary v České republice a bývalém Československu.

Poděkování opět zaslouží sběratel Ing. Jan Zmidloch, jehož fotografie pivovarů se již tradičně starají o obrazovou dokumentaci každého prezentovaného pivovaru. Série etiket i nyní vznikla ve spulupráci s Pivovarem Řeporyje a jeho sládkem Tomášem Mikulicou.

Již 15. série pivních etiket přináší tyto pivovary: Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Humpolec, Klášter Hradiště nad Jizerou, Rychnov nad Kněžnou a Žíreč.

Nejen tuto novou sérii si můžete zakoupit na setkáních sběratelů pivovarských suvenýrů v Praze, pořádaných Klubem sběratelů kuriozit. Svou premiéru si nová série etiket odbude už tuto sobotu 18.6.2022 na setkání sběratelů pivovarských suvenýrů pořádaném Český sdružením klubů historie pivovarnictví v Kulturním domě Barča ve Strašnicích.

Prodej bude zároveň realizován i prostřednictvím našeho eshopu, který najdete pod záložkou Suvenýry. Zde si rovněž můžete objednat i předcházející série.

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 1353 přečtení |
Krátké zprávy ...
13.04.2024: Nová série etiket piva Tulák

Do části Suvenýry, byla přidána nová série pivních etiket piva Tulák. Zároveň jsme také přidali starší výroční etikety, které byly vydány na podporu činnosti Sdružení a Časopisu Svět piva.


05.04.2024: Sběratelské setkání Sdružení v Praze

České sdružení klubů historie pivovarnictví oznamuje, že sběratelské setkání plánované na 15.6.2024 je ZRUŠENO.


05.04.2024: Sběratelské setkání KSK v Praze

Klub sběratelů kuriozit zve na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 20. dubna 2024 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Rezervace stolů:
Petr Nahodil
tel.: 603 712 269
email: p.nahodil@centrum.cz

Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter